Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Miastko
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Informacja do publicznej wiadomości o wydanej decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia "Budowa ziemnych, otwartych zbiorników na terenie Zakładu Gamawind w miejscowości Piaszczyna, gm. Miastko, powiat bytowski, województwo pomorskie" na działce ewidencyjnej numer 21/54 obręb Piaszczyna,

                                                                                                          Miastko, dnia 18.10.2019r.

 

 

WRG.6220.9.2018.JG.23

 

 

 

PODANIE INFORMACJI  DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI

O WYDANEJ DECYZJI O ŚRODOWISKOWYCH UWARUNKOWANIACH

 

 

          Na podstawie art. 85 ust.3 ustawy z dnia 3 października 2008r. o udostępnianiu  informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa  w ochronie środowiska oraz ocenach oddziaływania na środowisko (tekst jednolity: Dz. U. z 2018r. poz. 2081 z późn. zm.)

podaję do publicznej wiadomości informacje:

 

  • o wydanej w dniu 17.10.2019r. decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia dla przedsięwzięcia polegającego na budowie ziemnych, otwartych zbiorników na terenie Zakładu Gamawind w miejscowości Piaszczyna, gm. Miastko, powiat bytowski, województwo pomorskie” na działce ewidencyjnej numer 21/54 obręb Piaszczyna  

 

  • o możliwości zapoznania się z treścią decyzji oraz dokumentacją sprawy w tym opiniami i uzgodnieniami Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Gdańsku, Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Bytowie, oraz Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gdańsku w siedzibie Urzędu Miejskiego w Miastku – Wydziale Rozwoju Gospodarczego przy ul. Grunwaldzkiej 1 w pok. 14 od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Urzędu.

 

z up. Burmistrza Miastka 

inż. Kazimierz Kozieł 

 

 

          Niniejsza informacja zostaje podana do publicznej wiadomości poprzez zamieszczenie na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Miastku www.bip.miastko.pl, na tablicy ogłoszeń  Urzędu Miejskiego oraz na tablicy ogłoszeń w miejscu realizacji planowanego przedsięwzięcia (na tablicy ogłoszeń w miejscowości Piaszczyna)

.

 

 

 

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Joanna Jutrzenka-Trzebiatowska 22-10-2019 09:43:30
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Joanna Jutrzenka-Trzebiatowska 18-10-2019
Ostatnia aktualizacja: Joanna Jutrzenka-Trzebiatowska 22-10-2019 09:43:30