Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Miastko
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Wykaz numerów telefonów Urzędu Miejskiego w Miastku

Wydział

Nr pokoju

Nr telefonu

Adres email

Zakres obowiązków

Imię i nazwisko

Centrala

11

59 857 07 00
59 857 07 01

sekretariat@um.miastko.pl

Biuro obsługi klienta

Adrian Temborowski

Fax

 

59 857 23 68

     

Kierownictwo

19

59 857 07 02

sekretariat@um.miastko.pl

Sekretariat

Lucja Zmuda Trzebiatowska

19A

59 857 07 02

danuta.karaskiewicz@miastko.pl

Burmistrz Miastka

Danuta Karaśkiewicz

19B

59 857 07 02

longina.jankowska@um.miastko.pl

Zastępca Burmistrza  Miastka

Longina Jankowska

28

59 857 07 70

elzbieta.koziel@um.miastko.pl

Sekretarz Miastka

Elżbieta Kozieł

20

59 857 07 92

bronislawa.nielipiuk@um.miastko.pl

Skarbnik Miastka

Bronisława Nielipiuk

Wydział Organizacyjno - Administracyjny

72

59 857 07 68

miroslaw.olesinski@um.miastko.pl

Obrona cywilna

Mirosław Olesiński

27

59 857 07 71

karolina.krupinska@um.miastko.pl

Kadry

Karolina Krupińska

24

59 857 07 74

justyna.lewandowska@um.miastko.pl

Sprawy organizacyjne

Justyna Lewandowska

2

59 857 07 75

monika.maksymow@um.miastko.pl

Zamówienia publiczne

Monika Maksymów

Wydział Spraw Obywatelskich
i Urząd Stanu Cywilnego

7

59 857 07 25

bozena.komar@um.miastko.pl

Kierownik

Bożena Komar

7

59 857 07 26

kamila.roszczak@um.miastko.pl

Z-ca kierownika 

Kamila Roszczak

9

59 857 07 76

monika.lica@um.miastko.pl

Ewidencja gospodarcza, dowody osobiste

Monika Lica

9

59 857 07 77

monika.pater@um.miastko.pl

Ewidencja ludności , dowody osobiste

Monika Pater

Referat Promocji Kultury i Sportu

CIT

794 72 76 76

paulina.stranz@um.miastko.pl

Naczelnik

Paulina Stranz

CIT

794 72 76 76

dominika.jurewicz@um.miastko.pl

Promocja, kultura, sport

Dominika Jurewicz

CIT

59 720 33 99

cit.miastko@op.pl

Promocja, kultura

Gabriela Myślak

Wydział Edukacji  i Rozwoju Społecznego

42

59 857 07 60

halina.gierszewska@um.miastko.pl

Naczelnik

Halina Gierszewska

46

59 857 07 63

agnieszka.ringwelska@um.miastko.pl

Sprawy oświaty

Agnieszka Ringwelska

46

59 857 07 62

alina.kuc@um.miastko.pl

Sprawy oświaty 

Alina Kuc

Referat Obsługi Szkół

43

59 857 07 61

jolanta.kubisiak@um.miastko.pl

Kierownik (ROSZ)

Jolanta  Ramion - Kubisiak

44

59 857 07 64

magdalena.mieczkowska@um.miastko.pl

Płace

Magdalena Mieczkowska

45

59 857 07 66

anna.batruch@um.miastko.pl

Księgowość

Anna Batruch

45

59 857 07 67

iwona.kaszubowska@um.miastko.pl

Księgowość

Iwona Kaszubowska

47

59 857 07 69

alicja.pyrzynska@um.miastko.pl

Kadry

Alicja Pyrzyńska

44

59 857 07 57

weronika.orlowska@um.miastko.pl

Płace

Weronika Orłowska

Biuro kontroli

26

59 857 07 65

aleksander.sikorski@um.miastko.pl

Kontrola wewnętrzna

Aleksander Sikorski

Radca Prawny

47

59 857 07 72

 

Porady prawne

Jarosław Mielnik

IODO

47

59 857 07 72

iodo@um.miastko.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

Mateusz Kabatek

Audytor

26

59 857 07 23

info@awconsulting.pl

Audytor

Wojciech Błażejczyk

Informatyk

48

59 857 07 79

informatyk@um.miastko.pl

Informatyk

Marcin Woszczak

48

59 857 07 78

karol.rawski@um.miastko.pl

Informatyk

Karol Rawski

Biuro Rady

50

59 857 07 80

tomasz.borowski@rm.miastko.pl

Przewodniczący Rady Miejskiej

Tomasz Borowski

49

59 857 07 81

wioleta.pikula@um.miastko.pl

Obsługa Rady Miejskiej

Wioleta Pikuła

49

59 857 07 82

wioleta.mydlo@um.miastko.pl

Obsługa Rady Miejskiej

Wioleta Mydło

Wydział Rozwoju Gospodarczego

17

59 857 07 10

kazimierz.koziel@um.miastko.pl

Naczelnik (WRG)

Kazimierz Kozieł

12

59 857 07 11

anna.maszka@um.miastko.pl

Gosp. nieruchomości - miasto

Anna Maszka Kozłowska

12

59 857 07 12

sylwia.gurba@um.miastko.pl

Gosp. nieruchomości - wieś

Sylwia Gurba

14

59 857 07 13

joanna.gocol@um.miastko.pl

Ochrona środowiska

Joanna Gocoł

1

59 857 07 14

anna.szablowska@um.miastko.pl

Opłaty za gosp. odpadami komunalnymi  

Anna Szabłowska

14

59 857 07 16

magdalena.reszka@um.miastko.pl

Ochrona przyrody, rolnictwo

Magdalena Reszka

17

59 857 07 17

klaudia.szymikowska@um.miastko.pl

Fundusz sołecki, oświetlenie

Klaudia Szymikowska 

25

59 857 07 18

pawel.gniota@um.miastko.pl

Planowanie przestrzenne

Paweł Gniota

25

59 857 07 36

magdalena.sycz@um.miastko.pl

Planowanie przestrzenne

Magdalena Sycz

25

59 857 07 38

malgorzata.kobiec@um.miastko.pl

Planowanie przestrzenne

Małgorzata Kobiec

13

59 857 07 34

anna.iwa@um.miastko.pl

Zagospodarowanie dróg publicznych 

Anna Iwa

17

59 857 07 35

magdalena.jankowska@um.miastko.pl

Nadzór nad inwestycjami 

Magdalena Jankowska

15

59 857 07 19

marcelina.wolska@um.miastko.pl

Nadzór nad inwestycjami

Marcelina Wolska

16

59 857 07 73

ireneusz.ferenc@um.miastko.pl

Zamówienia publiczne, inwestycje

Ireneusz Ferenc

15

59 857 07 30

daniel.radziszewski@um.miastko.pl

Zastępca naczelnika

Daniel Radziszewski

15

59 857 07 31

marta.muchowska@um.miastko.pl

Pozyskiwanie funduszy zewnętrznych

Marta Muchowska-Narloch

15

59 857 07 32

malgorzata.strapoc@um.miastko.pl

Pozyskiwanie funduszy zewnętrznych

Małgorzata Strąpoć

Wydział Finansowy

22

59 857 07 41

agnieszka.baginska@um.miastko.pl

Naczelnik (WF)

Agnieszka Bagińska

21

59 857 07 42

weronika.wadas@um.miastko.pl

Księgowość 

Weronika Wadas

1

59 857 07 43

ewa.wilkowska@um.miastko.pl

windykacja , odpady 

Ewa WiIkowska

20

59 857 07 44

teresa.treder@um.miastko.pl

VAT

Teresa Treder

20

59 857 07 45

monika.deniusz@um.miastko.pl

Płace

Monika Deniusz

4

59 857 07 46

weronika.cwiklinska@um.miastko.pl

Kasa

Weronika Ćwiklińska

22A

59 857 07 47

patrycja.matyszewska@um.miastko.pl

Księgowość

Patrycja Matyszewska

2

59 857 07 50

mateusz.kot@um.miastko.pl

Kierownik

Mateusz Kot

Referat Podatków i Windykacji

10

59 857 07 51

lucyna.goral@um.miastko.pl

Wymiar podatków

Lucyna Góral

10

59 857 07 52

krzysztof.narloch@um.miastko.pl

Wymiar podatków

Krzysztof Narloch

10

59 857 07 53

monika.woloszko@um.miastko.pl

Wymiar podatków

Monika Wołoszko

3

59 857 07 54

joanna.lemanska@um.miastko.pl

Windykacja podatków

Joanna Lemańska

3

59 857 07 55

hanna.sycz@um.miastko.pl

Windykacja podatków

Hanna Sycz

3

59 857 07 56

barbara.figiel@um.miastko.pl

Windykacja podatków

Barbara Figiel

Straż Miejska

 

59 857 07 88

krzysztof.kuc@um.miastko.pl

Komendant Straży Miejskiej

Krzysztof Kuc

 

59 857 07 85

sylwia.wojtan@um.miastko.pl

Strażnik 

Sylwia Wojtan

 

59 857 07 86

krzysztof.maciejewski@um.miastko.pl

Strażnik

Krzysztof Maciejewski

Załączniki do pobrania

Lp. Plik Data dodania Liczba pobrań
1 Spis telefonów Urzedu Miejskiego w Miastku 6 06 2017.pdf (PDF, 81.64Kb) 2017-06-06 10:25:37 478 razy
2 Spis telefonów Urzedu Miejskiego w Miastku 2016 pażdziernik 2016.pdf (PDF, 81.99Kb) 2016-10-13 08:16:29 301 razy
3 Spis telefonów Urzedu Miejskiego w Miastku 2016.pdf (PDF, 82.14Kb) 2016-05-05 15:02:22 1068 razy

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Jan Gajo 05-05-2016 15:02:22
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Elżbieta Kozieł 05-05-2016
Ostatnia aktualizacja: Karol Rawski 24-06-2021 10:09:36