Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Miastko
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

informacja do publicznej wiadomości o wydanej decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia "Wykonanie ujęcia wód podziemnych na działce o numerze ewidencyjnym 177/8 obręb Pasieka, gmina Miastko"

                                                                                                                                 Miastko, dnia 27.05.2019r.

 

 

WRG.6220.12.2017.JG.25

 

 

 

PODANIE INFORMACJI  DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI

O WYDANEJ DECYZJI O ŚRODOWISKOWYCH UWARUNKOWANIACH

 

 

          Na podstawie art. 85 ust.3 ustawy z dnia 3 października 2008r. o udostępnianiu  informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa  w ochronie środowiska oraz ocenach oddziaływania na środowisko (tekst jednolity: Dz. U. z 2018r. poz. 2081 z późn. zm.) podaję do publicznej wiadomości informacje:

 

  • o wydanej w dniu 23.05.2019r. decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia dla przedsięwzięcia polegającego na wykonaniu ujęcia wód podziemnych na działce o numerze ewidencyjnym 177/8 obręb Pasieka, gmina Miastko”.

 

  • o możliwości zapoznania się z treścią decyzji oraz dokumentacją sprawy w tym opiniami i uzgodnieniami Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Gdańsku, Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Bytowie, oraz Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie Zarząd Zlewni Koszalin oraz Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Szczecinie w siedzibie Urzędu Miejskiego w Miastku – Wydziale Rozwoju Gospodarczego przy ul. Grunwaldzkiej 1 w pok. 14 od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Urzędu.

 

          Niniejsza informacja zostaje podana do publicznej wiadomości poprzez zamieszczenie na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Miastku www.bip.miastko.pl, na tablicy ogłoszeń  Urzędu Miejskiego oraz na tablicy ogłoszeń w miejscu realizacji planowanego przedsięwzięcia.

 

Z up. Burmistrza 

inż. Kazimierz Kozieł 

 

 

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Joanna Gocoł 29-05-2019 10:10:47
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Joanna Gocoł 27-05-2019
Ostatnia aktualizacja: Joanna Gocoł 29-05-2019 10:10:47