Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Miastko
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Obwieszczenie Burmistrza Miastka w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru obejmującego tereny położone w obrębie ewidencyjnym Piaszczyna

OBWIESZCZENIE

Burmistrza Miastka

Na podstawie art. 17 pkt 1 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (t. j. Dz. U. z 2018r. poz. 1945 ze zm.)  oraz art. 39 ust. 1, art. 40 i art. 54 ust. 3 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 2081) zawiadamiam o podjęciu przez Radę Miejską w Miastku Uchwały Nr XLIX/475/2018 z dnia 9 marca 2018 r. w sprawie przystąpienia do sporządzania miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru, obejmującego tereny położone w obrębie ewidencyjnym Piaszczyna oraz o przystąpieniu do przeprowadzenia strategicznej oceny oddziaływania na środowisko, w tym opracowania prognozy oddziaływania na środowisko, do w/w projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.

Zainteresowani mogą składać wnioski do Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego obszaru w obrębie ewidencyjnym Piaszczyna.

Wnioski powinny zawierać: imię i nazwisko lub nazwę wnioskodawcy, adres wnioskodawcy, przedmiot wniosku oraz oznaczenie nieruchomości, której wniosek dotyczy.

Wnioski do Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego obszaru w obrębie ewidencyjnym Piaszczyna mogą być składane do dnia 05.07.2019r. W terminie tym, w godzinach pracy Urzędu Miejskiego w Miastku istnieje także możliwość zapoznania się z niezbędną dokumentacją sprawy.

Uwagi i wnioski do Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego obszaru w obrębie ewidencyjnym Piaszczyna mogą być wnoszone:

  1. w formie pisemnej na adres: Urząd Miejski w Miastku, ul. Grunwaldzka 1, 77-200 Miastko lub osobiście w sekretariacie Urzędu Miejskiego;
  2. ustnie do protokołu;
  3. za pomocą środków komunikacji elektronicznej bez konieczności opatrywania ich kwalifikowanym podpisem elektronicznym na adres: sekretariat@um.miastko.pl

Jednocześnie informuję, że uwagi lub wnioski złożone po upływie wyżej wymienionego terminu pozostawia się bez rozpatrzenia.

Organem właściwym do rozpatrzenia uwag i wniosków jest Burmistrz Miastka.

Załączniki do pobrania

Lp. Plik Data dodania Liczba pobrań
1 Obwieszczenie Burmistrza Miastka w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru obejmującego tereny położone w obrębie ewidencyjnym Piaszczyna.pdf (PDF, 73.24Kb) 2019-06-03 14:06:28 116 razy

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Małgorzata Kobiec 03-06-2019 14:06:28
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Małgorzata Kobiec 03-06-2019
Ostatnia aktualizacja: Małgorzata Kobiec 03-06-2019 14:06:28