Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Miastko
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Wykaz numerów telefonów Urzędu Miejskiego w Miastku

Wydział Nr pokoju Nr telefonu Adres email Zakres obowiązków  
Centrala 11

59 857 07 00
59 857 07 01

  Biuro obsługi klienta  
Fax   59 857 23 68      
Zarząd 19 59 857 07 02 sekretariat@um.miastko.pl Sekretariat Lucja Zmuda Trzebiatowska
19A 59 857 07 02 burmistrz@miastko.pl Burmistrz Miastka Danuta Karaśkiewicz
19B 59 857 07 02 longina.jankowska@um.miastko.pl Zastępca Burmistrza  Miastka Longina Jankowska
28 59 857 07 70 sekretarz@um.miastko.pl Sekretarz Miastka Elżbieta Kozieł
20 59 857 07 92 skarbnik@um.miastko.pl Skarbnik Miastka Bronisława Nielipiuk
Wydział Rozwoju Gospodarczego 17 59 857 07 10 kazimierz.koziel@um.miastko.pl Naczelnik (WRG) Kazimierz Kozieł
12 59 857 07 11 anna.maszka@um.miastko.pl Gosp. nieruchomości - miasto Aann Maszka Kozłowska
12 59 857 07 12 sylwia.gurba@um.miastko.pl Gosp. nieruchomości - wieś Sylwia Gurba
14 59 857 07 13 joanna.gocol@um.miastko.pl Ochrona środowiska Joanna Gocoł
1 59 857 07 14 anna.szablowska@um.miastko.pl Opłaty za gosp. odpadami komunalnymi   Anna Szabłowska
12 59 857 07 15 daniel.radziszewski@um.miastko.pl Gospodarowanie nieruchomościami Daniel Radziszewski
14 59 857 07 16 magdalena.reszka@um.miastko.pl Ochrona przyrody, rolnictwo Magdalena Reszka
17 59 857 07 17 klaudia.dobiesz@um.miastko.pl Fundusz sołecki, oświetlenie Klaudia Dobiesz 
18 59 857 07 18 malgorzata.kobiec@um.miastko.pl Plan przestrzenny Małgorzata Kobiec
18 59 857 07 36 ireneusz.maszka@um.miastko.pl Nadzór nad inwestycjami Ireneusz Maszka
13 59 857 07 34 anna.iwa@um.miastko.pl Zagospodarowanie dróg publicznych  Anna Iwa
17 59 857 07 35 magdalena.jankowska@um.miastko.pl Nadzór nad inwestycjami  Magdalena Jankowska
15 59 857 07 19 marcelina.wolska@um.miastko.pl Nadzór nad inwestycjami Marcelina Wolska
16 59 857 07 73 ireneusz.ferenc@um.miastko.pl Zamówienia publiczne, inwestycje Ireneusz Ferenc
Referat Pozysk. Funduszy Zewnętrznych 15 59 857 07 30 dariusz.jurgielewicz@um.miastko.pl Kierownik (RPFZ) Dariusz Jurgielewicz
15 59 857 07 31 marta.muchowska@um.miastko.pl Pozyskiwanie funduszy zewnętrznych Marta Muchowska-Narloch
15 59 857 07 32 iwona.kubiak@um.miastko.pl Pozyskiwanie funduszy zewnętrznych Iwona Kubiak
Wydział Promocji Kultury i Sportu CIT 59 857 07 20 konrad.remelski@um.miastko.pl Naczelnik (WPKiS) Konrad Remelski
CIT 59 857 33 99 dominika.jurewicz@um.miastko.pl Promocja, kultura, sport Dominika Jurewicz
CIT 59 720 33 99 cit.miastko@op.pl Promocja, kultura Gabriela Myślak
Urząd Stanu Cywilnego 7 59 857 07 25 bozena.komar@um.miastko.pl Kierownik( USC) Bożena Komar
7 59 857 07 26 kamila.roszczak@um.miastko.pl Z-ca kierownika  Kamila Roszczak
Wydział Finasowy 22 59 857 07 40 wieslawa.wasiuta@um.miastko.pl Naczelnik (WF) Wiesława Wasiuta
22 59 857 07 41 agnieszka.baginska@um.miastko.pl Księgowość  Agnieszka Bagińska
22A 59 857 07 42 aleksandra.rutecka@um.miastko.pl Księgowość  Aleksandra Rutecka
1 59 857 07 43 ewa.wilkowska@um.miastko.pl windykacja , odpady  Ewa WiIkowska
20 59 857 07 44 teresa.treder@um.miastko.pl VAT Teresa Treder
20 59 857 07 45 monika.deniusz@um.miastko.pl Płace Monika Deniusz
4 59 857 07 46 weronika.cwiklinska@um.miastko.pl Kasa Weronika Ćwiklińska
21 59 857 07 47 patrycja.matyszewska@um.miastko.pl Księgowość Patrycja Matyszewska
Referat Podatków 2 59 857 07 50 mateusz.kot@um.miastko.pl Kierownik (RP) Mateusz Kot
10 59 857 07 51 lucyna.goral@um.miastko.pl Wymiar podatków Lucyna Góral
10 59 857 07 52 krzysztof.narloch@um.miastko.pl Wymiar podatków Krzysztof Narloch
10 59 857 07 53 monika.woloszko@um.miastko.pl Wymiar podatków Monika Wołoszko
3 59 857 07 54 joanna.lemanska@um.miastko.pl Windykacja podatków Joanna Lemańska
3 59 857 07 55 hanna.sycz@um.miastko.pl Windykacja podatków Hanna Sycz
3 59 857 07 56 barbara.figiel@um.miastko.pl Windykacja podatków Barbara Figiel
Wydział Oświaty  i Rozwoju Społecznego 23B 59 857 07 60 agnieszka.ringwelska@um.miastko.pl Naczelnik(WOiRS) Agnieszka Ringwelska
23 59 857 07 62 alina.kuc@um.miastko.pl Sprawy oświaty  Alina Kuc
23 59 857 07 63 ewelina.kadziela@um.miastko.pl Sprawy oświaty , społeczne ,ochrona zdrowia Ewelina Kądziela
Biuro kontroli 26 59 857 07 65 aleksander.sikorski@um.miastko.pl Kontrola wewnętrzna Aleksander Sikorski
Radca Prawny 47 59 857 07 72   Porady prawne Jarosław Mielnik
Audytor 26 59 857 07 23 iodo@um.miastko.pl Inspektor Ochrony Danych Osobowych Wojciech Błażejczyk
Informatyk 48 59 857 07 69 informatyk@um.miastko.pl Informatyk Marcin Woszczak
Wydział Organizacyjno - Administracyjny 72 59 857 07 68 miroslaw.olisinski@um.miastko.pl Obrona cywilna Mirosław Olesiński
27 59 857 07 71 karolina.krupinska@um.miastko.pl Kadry Karolina Krupińska
24 59 857 07 74 malgorzata.styrenczak@um.miastko.pl Zamówienia publiczne Małgorzata Styrenczak
24 59 857 07 74 kamila.magalska@um.miastko.pl sprawy organizacyjne Kamila Magalska
24 59 857 07 75 jozef.michalski@um.miastko.pl OSP, BHP, sprawy organizacyjne Józef Michalski
Ewidencja Ludności 9 59 857 07 76 monika.lica@um.miastko.pl Ewidencja gospodarcza, dowody osobiste Monika Lica
9 59 857 07 77 monika.pater@um.miastko.pl ewidencja ludności , dowody osobiste Monika Pater
Biuro Rady 50 59 857 07 80 tomasz.borowski@rm.miastko.pl Przewodniczący Rady Miejskiej Tomasz Borowski
49 59 857 07 81 jozefa.wasielewska@um.miastko.pl Obsługa Rady Miejskiej Józefa Wasielewska
49 59 857 07 82 wioleta.mydlo@um.miastko.pl Obsługa Rady Miejskiej Wioleta Mydło
Straż Miejska   59 857 07 88 krzysztof.kuc@um.miastko.pl Komendant Straży Miejskiej Krzysztof Kuc
  59 857 07 85 sylwia.wojtan@um.miastko.pl Strażnik  Sylwia Wojtan
  59 857 07 86 krzysztof.maciejewski@um.miastko.pl Strażnik Krzysztof Maciejewski
Referat Obsługi Szkół SP3 59 822 50 58 jolanta.kubisiak@um.miastko.pl Kierownik (ROSZ) Jolanta  Ramion - Kubisiak
SP3 59 822 55 42 magdalena.mieczkowska@um.miastko.pl Płace Magdalena Mieczkowska
SP3 59 822 55 36 anna.batruch@um.miastko.pl Księgowość Aanna Batruch
SP3 59 822 54 94 mariola.rutecka@um.miastko.pl Księgowość Mariola Rutecka
SP3 59 822 51 30 alicja.pyrzynska@um.miastko.pl Kadry Alicja Pyrzyńska
SP3 59 822 55 42 magdalena.stanislawska@um.miastko.pl Płace Magdalena Stanisławska

Załączniki do pobrania

Lp. Plik Data dodania Liczba pobrań
1 Spis telefonów Urzedu Miejskiego w Miastku 6 06 2017.pdf (PDF, 81KB) 2017-06-06 10:25:37 459 razy
2 Spis telefonów Urzedu Miejskiego w Miastku 2016 pażdziernik 2016.pdf (PDF, 81KB) 2016-10-13 08:16:29 300 razy
3 Spis telefonów Urzedu Miejskiego w Miastku 2016.pdf (PDF, 82KB) 2016-05-05 15:02:22 1068 razy

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Jan Gajo 05-05-2016 15:02:22
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Elżbieta Kozieł 05-05-2016
Ostatnia aktualizacja: Marcin Woszczak 06-08-2019 13:08:15